LM.pl / facebook/OSP Licheń Stary

Specjalne sanie z kołami, na wypadek braku śniegu, przygotowali dla św. Mikołaja druhowie ochotnicy z Lichenia Starego w gm. Ślesin. Będą wspólnie z nim rozwozić prezenty.

Wigilijny wieczór to przede wszystkim oczekiwanie najmłodszych na św. Mikołaja. O pomoc w dostarczeniu podarków, poprosił strażaków z OSP w Licheniu Starym.

– W wigilijny wieczór, od godz. 19.00 ulicami Lichenia będziemy przejeżdżać wraz z Mikołajem. Prosimy o nasłuchiwanie dźwięków kolęd ponieważ będzie to oznaczać, że zbliża się Mikołaj – informują druhowie.

lm.pl
LM.pl

Ekipa św. Mikołaja wyjedzie sprzed remizy OSP i pojedzie w stronę ul. Wyszyńskiego do skrzyżowania w Helenowie Drugim. Następnie przejedzie ulicami: Kłosowskiego, Graniczną, Gosławicką, Klasztorną, Toruńską, Konińską, Wesołą i Wiatraczną.

LM.pl

slesinOSPLM.pl / facebook/OSP Licheń Stary Specjalne sanie z kołami, na wypadek braku śniegu, przygotowali dla św. Mikołaja druhowie ochotnicy z Lichenia Starego w gm. Ślesin. Będą wspólnie z nim rozwozić prezenty. Wigilijny wieczór to przede wszystkim oczekiwanie najmłodszych na św. Mikołaja. O pomoc w dostarczeniu podarków, poprosił strażaków z OSP w...Niezależny Portal Gminy Ślesin 90 razy przeczytano