LM.pl

Ponad 5 tys. zł udało się zebrać podczas trzeciej edycji „Gęsiej Dychy”, która odbyła się w ostatni weekend kwietnia w Ślesinie. Pieniądze zostaną przekazane na leczenie 2-letniej Laury.

Dziewczynka cierpi na genetyczną chorobę Tetrasomia 18p. Jest po operacji obu stóp w Austrii, a żeby mogła samodzielnie się poruszać wymaga rehabilitacji. Dziewczynka jest pod opieką wielu specjalistów, a jej leczenie jest kosztowne. Stąd pomysł organizatorów „Gęsiej Dychy”, żeby pomóc w zbiórce. Można było kupić kawę, herbatę i ciasto, a pieniądze zasilały puszkę dla Laury. Symboliczne 10 zł trzeba było również zapłacić za zdjęcie z gęsią Agatą. Teraz wiadomo już, że uczestnicy imprezy byli bardzo hojni.

– Razem dla Laury udało się zebrać 5123,50 zł! Cudownie! Jesteśmy ogromnie szczęśliwi – poinformowali w mediach społecznościowych organizatorzy „Gęsiej Dychy”.

lm.pl
LM.pl

Pieniądze pomogą w opłaceniu turnusu rehabilitacyjnego, a każdy kto chciałby wesprzeć dziewczynkę w leczeniu może zajrzeć na sercedlamaluszka.pl (link TUTAJ).

Tekst: Aleksandra Braciszewska-Benkahla – LM.pl

slesinInformacjeLM.pl Ponad 5 tys. zł udało się zebrać podczas trzeciej edycji „Gęsiej Dychy”, która odbyła się w ostatni weekend kwietnia w Ślesinie. Pieniądze zostaną przekazane na leczenie 2-letniej Laury. Dziewczynka cierpi na genetyczną chorobę Tetrasomia 18p. Jest po operacji obu stóp w Austrii, a żeby mogła samodzielnie się poruszać wymaga rehabilitacji....Niezależny Portal Gminy Ślesin 104 razy przeczytano