Przegląd Koniński

Przedszkolaki ze Ślesina potwierdziły znane stwierdzenie, że grudzień to przede wszystkim czas przygotowań – do świąt oczywiście. W każdej grupie byliśmy świadkami wielkiego poruszenia związanego ze zbliżającym się 24. grudnia., kiedy to wszystkie dzieci otrzymają i podarują komuś prezent.

Tamtejsze maluchy mają już gwiazdkowe podarunki dla swoich rodziców, a co więcej sami je wykonali w specjalnie przygotowanym na tę okazję świątecznym pokoju.
– Z okazji zbliżających się świąt wspólnymi pomysłami oraz siłami stworzyłyśmy z innymi nauczycielkami pokoik Św. Mikołaja, czyli miejsce, w którym dzieci mogą w magiczny sposób przeżyć ten wyjątkowy i wyczekiwany dzień. Odbywały się tam warsztaty plastyczne, popołudniowe czytanie zimowych opowieści i zabawy świąteczne. Konkursy, wystawy, spotkania z ciekawymi ludźmi, to nasze codzienne przedszkolne życie – mówiła Honorata Brzęczkowska, nauczycielka i pedagog w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Ślesinie.

Więcej o najmłodszych z Zespołu-Szkolno-Przedszkolnego w Ślesinie będzie można przeczytać 21 grudnia w 51., świątecznym wydaniu „Przeglądu Konińskiego”.

Tekst: Marcin Maliński – Przegląd Koniński

https://i0.wp.com/slesin.smarthost.pl/wp-content/uploads/2021/07/pobrane.png?fit=185%2C273&ssl=1https://i0.wp.com/slesin.smarthost.pl/wp-content/uploads/2021/07/pobrane.png?resize=150%2C150&ssl=1slesinInformacjePrzegląd Koniński Przedszkolaki ze Ślesina potwierdziły znane stwierdzenie, że grudzień to przede wszystkim czas przygotowań – do świąt oczywiście. W każdej grupie byliśmy świadkami wielkiego poruszenia związanego ze zbliżającym się 24. grudnia., kiedy to wszystkie dzieci otrzymają i podarują komuś prezent. Tamtejsze maluchy mają już gwiazdkowe podarunki dla swoich rodziców, a...Niezależny Portal Gminy Ślesin 170 razy przeczytano