W związku z niezwykle trudną i stale zmieniającą się sytuacją wynikającą z ogłoszonej pandemii wirusa SARS-CoV-2 i choroby COVID-19, jak również w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo zawodników, wolontariuszy, kibiców i osób współpracujących przy organizacji Garmin Iron Triathlon Płock i Ślesin 2020, jak również zawodów towarzyszących dla dzieci, informujemy, że wydarzenia zostały przełożone na nowe terminy i odbędą się: 15.08.2020 (Ślesin) i 20.09.2020 (Płock). Zmianie ulega również impreza poprzedzająca GIT Ślesin, czyli Aqua-Speed Open Water Series, która odbędzie się 14 sierpnia 2020 roku.

facebook.com/irontriathlon/

Jest to dla nas bardzo trudna decyzja, z którą musieliśmy się zmierzyć już teraz. Zdajemy sobie sprawę, że pandemia pokrzyżowała plany startowe nie tylko nam, ale przede wszystkim zawodnikom, dla których chcieliśmy zorganizować te zawody.

W związku ze zmianą daty imprez wpisowe automatycznie zostanie przeniesione na nowy termin zawodów. Ponadto osoby, którym nowy termin zawodów nie będzie odpowiadał mają możliwość przepisania swojego pakietu startowego na inną imprezę w ramach Garmin Iron Triathlon 2020 (Stężyca, Gołdap, Elbląg, Chodzież, Brodnica, Nieporęt) lub na inną osobę bez ponoszenia dodatkowych opłat. Wszelkie prośby dot. zmian prosimy kierować do 18.05.2020 na adres biuro@startlist.pl. Jednocześnie prosimy o cierpliwość, a na wszystkie maile będziemy odpowiadać sukcesywnie.

Mocno wierzymy w to, że wiadomość o zmianie terminu przyjmiecie ze zrozumieniem, jak również, że podejdziecie do tak trudnych decyzji i modyfikacji z jakimi przyszło nam się zmierzyć z pełną wyrozumiałością. Będzie nam niezmiernie miło spotkać się z Wami na linii startu podczas najbliższych imprez z cyklu GIT!

slesinImprezyW związku z niezwykle trudną i stale zmieniającą się sytuacją wynikającą z ogłoszonej pandemii wirusa SARS-CoV-2 i choroby COVID-19, jak również w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo zawodników, wolontariuszy, kibiców i osób współpracujących przy organizacji Garmin Iron Triathlon Płock i Ślesin 2020, jak również zawodów towarzyszących dla dzieci, informujemy,...Niezależny Portal Gminy Ślesin 634 razy przeczytano