facebook.com/mgokslesin

6 listopada nasi szachiści zagrali na Zamku krzyżackim w Golubiu-Dobrzyniu. Po raz pierwszy mieliśmy przyjemność zagrać w królewską grę w tak bajkowej scenerii. Turniej na zamku to drugi z ośmiu turniejów w ramach cyklu Grand Prix Kujawiak. Turniej podzielony został na trzy grupy: do lat 9, do lat 15 oraz turniej OPEN.

Z naszych szachistów najlepiej zaprezentował się 🥈Tymoteusz Łachacz zajmując drugie miejsce w grupie do lat 15. W tej samej grupie grali jeszcze Witold Łachacz, który zajął 7 miejsce i Aleksandra Nussynblat, która zajęła 15 miejsce. Dominik Melerowicz i Mikołaj Majdecki w swoich grupach byli bardzo blisko zajęcia miejsca na podium. Niestety ostatecznie Dominik w grupie OPEN zajmuje 4 miejsce, a Mikołaj w grupie do lat 9 przegrywa punktami pomocniczymi i również zajmuje 4 miejsce.


grupa do lat 9
http://www.chessarbiter.com/…/final_standings&6.html
grupa do lat 15
http://www.chessarbiter.com/…/final_standings&7.html
grupa OPEN
http://www.chessarbiter.com/…/final_standings&7.html

slesinSzachyfacebook.com/mgokslesin 6 listopada nasi szachiści zagrali na Zamku krzyżackim w Golubiu-Dobrzyniu. Po raz pierwszy mieliśmy przyjemność zagrać w królewską grę w tak bajkowej scenerii. Turniej na zamku to drugi z ośmiu turniejów w ramach cyklu Grand Prix Kujawiak. Turniej podzielony został na trzy grupy: do lat 9, do lat 15...Niezależny Portal Gminy Ślesin 75 razy przeczytano