lm.pl
LM.pl

Wystawa prac plastycznych mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Ślesinie. 19 maja otwarta została, po raz dwudziesty pierwszy, wystawa prac mieszkańców ślesińskiego DPS-u.

– Przez prawie 2 lata powstawały prace, które obecnie można oglądać w MGOK. Przez pandemię koronawirusa nie odbyła się wystawa w ubiegłym roku. W tym, nadal ograniczeni obostrzeniami dotyczącymi ilości przebywających naraz osób w sali wystawowej, postanowiliśmy wystawę zorganizować i udostępnić zwiedzającym również w formie online – mówi Joanna Wołyńska, dyrektor DPS w Ślesinie.

LM.pl

Wszystkie prace można obejrzeć w siedzibie ślesińskiego MGOK, ale też na stronie facebookowej DPS-u. Dyrektor Wołyńska zachęca do udziału w konkursie. Wystarczy polubić jedną z przedstawionych w mediach społecznościwych prac, a wyróżniony autor otrzyma nagrodę niespodziankę. Nagroda zostanie też rozlosowana wśród osób, które dadzą „lajka“ zwycięskiej pracy. Głosowanie trwać będzie do końca czerwca.

fot. DPS Ślesin

Tekst: LM.pl

https://i0.wp.com/slesin.smarthost.pl/wp-content/uploads/2017/08/240915_logo_standard.png?fit=175%2C70&ssl=1https://i0.wp.com/slesin.smarthost.pl/wp-content/uploads/2017/08/240915_logo_standard.png?resize=150%2C70&ssl=1slesinZajęcia/WarsztatyLM.pl Wystawa prac plastycznych mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Ślesinie. 19 maja otwarta została, po raz dwudziesty pierwszy, wystawa prac mieszkańców ślesińskiego DPS-u. - Przez prawie 2 lata powstawały prace, które obecnie można oglądać w MGOK. Przez pandemię koronawirusa nie odbyła się wystawa w ubiegłym roku. W...Niezależny Portal Gminy Ślesin 67 razy przeczytano