M-GOK Ślesin

Protokół z obrad Komisji Artystycznej 15. Wielkopolskiego Festiwalu Tańca „Tańczące Trzewiczki”

Ślesin, 13 kwietnia 2024 r.

Komisja Artystyczna w składzie:

Krystyna Frąckowiak

Andrzej Adamczak

Tomasz Jarmużek

Krystian Weber (sekretarz) – CKiS Konin

po obejrzeniu 15 zespołów prezentujących się w ETIUDZIE TANECZNEJ postanowiła przyznać:

w kategorii wiekowej 7-11 lat

wyróżnienie – 200 zł ufundowane przez CKiS w Koninie

TOP DANCE 3D – Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie

III miejsce – 400 zł nagroda ufundowana przez CKiS w Koninie

TOP DANCE 3C – Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie

II miejsce – 500 zł nagroda ufundowana przez CKiS w Koninie

TAKT KIDS MIX – TAKT – Szkoła Tańca i Akrobatyki w Koninie

I miejsce – 600 zł nagroda ufundowana przez CKiS w Koninie

Alchemia Perełki – Szkoła Tańca Alchemia we Wrześni

w kategorii wiekowej 12-15 lat

wyróżnienie – 200 zł ufundowane przez CKiS w Koninie

TOP DANCE 2B – Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie

III miejsce – 400 zł nagroda ufundowana przez CKiS w Koninie

TOP DANCE 1B – Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie

II miejsce – 500 zł nagroda ufundowana przez CKiS w Koninie

TOP DANCE 1A – Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie

I miejsce – 600 zł ufundowana nagroda ufundowana przez CKiS w Koninie

RYTMIX KONIN 2A – Studio Tańca Rytmix Wiesława Wolna w Koninie

w kategorii wiekowej 16-19 lat

III miejsce – 400 zł nagroda ufundowana przez CKiS w Koninie

Alchemia Rubiny – Szkoła Tańca Alchemia we Wrześni

II miejsce – 500 zł nagroda ufundowana przez CKiS w Koninie

RYTMIX KONIN 1A – Studio Tańca Rytmix Wiesława Wolna w Koninie

I miejsce – 600 zł nagroda ufundowana przez CKiS w Koninie

CODA ELITE – Koniński Dom Kultury

po obejrzeniu 9 zespołów prezentujących się w INSCENIZACJI TANECZNEJ postanowiła przyznać:

w kategorii wiekowej 7-11 lat

III miejsce – 400 zł nagroda ufundowana przez CKiS w Koninie

TAKT KIDS MINI – TAKT Szkoła Tańca i Akrobatyki w Koninie

II miejsce – 500 zł nagroda ufundowana przez CKiS w Koninie

RYTMIX KONIN 3M – Studio Tańca Rytmix Wiesława Wolna w Koninie

I miejsce – 600 zł nagroda ufundowana przez CKiS w Koninie

TAKT KIDS ONE – TAKT Szkoła Tańca i Akrobatyki w Koninie

w kategorii wiekowej 12-15 lat

wyróżnienie – 200 zł ufundowane przez CKiS w Koninie

ANCYMONY – FRAJDA STUDIO TAŃCA w Pleszewie

III miejsce – 400 zł nagroda ufundowana przez CKiS w Koninie

TOP DANCE 1C – Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie

I miejsce ex aequo – 600 zł nagroda ufundowana przez CKiS w Koninie

Alchemia Diamenty – Szkoła Tańca Alchemia we Wrześni

TOP DANCE 3B – Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie

po obejrzeniu 14 zespołów prezentujących się w INNYCH FORMACH TAŃCA postanowiła przyznać:

w kategorii wiekowej 7-11 lat

wyróżnienie ex aequo – 200 zł ufundowane przez CKiS

Systemiaki – Studio Tańca System w Odolanowie

PicoBello – Centrum Tańca SHOW DANCE E. Wicenciak w Krotoszynie

III miejsce – 400 zł nagroda ufundowana przez CKiS

TAKT Dream Team KIDS – TAKT Szkoła Tańca i Akrobatyki w Koninie

II miejsce – 500 zł nagroda ufundowana przez CKiS w Koninie

Alchemia Junior – Szkoła Tańca Alchemia we Wrześni

I miejsce – 600 zł nagroda ufundowana przez CKiS w Koninie

WuBuDuBu – Centrum Tańca SHOW DANCE E. Wicenciak w Krotoszynie

w kategorii wiekowej 12-15 lat

III miejsce – 400 zł nagroda ufundowana przez CKiS w Koninie

SAY CHEESE – Centrum Kultury oraz Biblioteka Publiczna Gminy Nowe Skalmierzyce

II miejsce – 500 zł nagroda ufundowana przez CKiS w Koninie

PoSamPas – Centrum Tańca SHOW DANCE E. Wicenciak w Krotoszynie

I miejsce – 600 zł nagroda ufundowana przez CKiS w Koninie

Alchemia Atomy – Szkoła Tańca Alchemia we Wrześni

w kategorii wiekowej 16-19 lat

III miejsce – 400 zł nagroda ufundowana przez CKiS w Koninie

Cherries – Centrum Tańca SHOW DANCE E. Wicenciak w Krotoszynie

II miejsce – 500 zł nagroda ufundowana przez CKiS w Koninie

TAKT Dream Team ELITE – TAKT Szkoła Tańca i Akrobatyki w Koninie

I miejsce – 600 zł nagroda ufundowana przez CKiS w Koninie

Alchemia Silent Crew – Szkoła Tańca Alchemia we Wrześni

GRAND PRIX – 1.500 zł ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Koninie

CODA JUNIOR – Koniński Dom Kultury

Zgodnie z regulaminem, nagrody finansowe ufundowane przez Centrum Kultury i Sztuki w Koninie wypłacone zostały przelewem na rachunek bankowy wskazany w karcie zgłoszenia.

Komisja artystyczna

Zdjęcia: Henryk Zajfert

slesinZajęcia/WarsztatyM-GOK Ślesin Protokół z obrad Komisji Artystycznej 15. Wielkopolskiego Festiwalu Tańca „Tańczące Trzewiczki” Ślesin, 13 kwietnia 2024 r. Komisja Artystyczna w składzie: Krystyna Frąckowiak Andrzej Adamczak Tomasz Jarmużek Krystian Weber (sekretarz) – CKiS Konin po obejrzeniu 15 zespołów prezentujących się w ETIUDZIE TANECZNEJ postanowiła przyznać: w kategorii wiekowej 7-11 lat wyróżnienie – 200 zł ufundowane przez CKiS w Koninie TOP...Niezależny Portal Gminy Ślesin 59 razy przeczytano