W meczu drugiej kolejki „A” klasy nasza drużyna podejmowała Górnika Kłodawa. Przez cały mecz ślesiński LKS dominował i kontrolował spotkanie, ale bramki padały dopiero w drugiej połowie.

Pierwszą bramkę w meczu strzałem a’la Quaresma zdobył Bartosz Nowak. Na 2-0 po składnej akcji naszej drużyny i asyscie Michała Kwiatkowskiego podwyższył Dominik Frontczak.
Ten sam zawodnik parę minut później fantastycznym strzałem z rzutu wolnego niczym Roberto Carlos z około 35 metrów zdobywa bramkę na 3-0. Niestety w końcówce goście zdołali zdobyć bramkę i mecz zakończył się wynikiem 3-1!

Po 2 kolejkach zajmujemy pierwsze miejsce w tabeli z 11 strzelonymi golami i 1 straconym.

Bramki :
⚽⚽ Dominik Frontczak
⚽ Bartosz Nowak

Asysty:
🎯 Dominik Frontczak
🎯Michał Kwiatkowski

Kolejny mecz już w sobotę o godz 17:00 na wyjeździe a przeciwnikiem GKS Osiek Łuczywno.

ZAPRASZAMY KIBICÓW!

Profil FB LKS Ślesin

slesinPiłka nożnafacebook.com/lksslesin W meczu drugiej kolejki 'A' klasy nasza drużyna podejmowała Górnika Kłodawa. Przez cały mecz ślesiński LKS dominował i kontrolował spotkanie, ale bramki padały dopiero w drugiej połowie. Pierwszą bramkę w meczu strzałem a'la Quaresma zdobył Bartosz Nowak. Na 2-0 po składnej akcji naszej drużyny i asyscie Michała Kwiatkowskiego podwyższył Dominik...Niezależny Portal Gminy Ślesin 194 razy przeczytano