Obraz może zawierać: tekst „ŚLESIN VS LSE SPORION KŁODAWA KSŚLESIN GÓRNIK KŁODAWA MECZ O Mistrzostwo Klasy OZPN Konin 2020/2021 LKS Slesin vs Górnik Kłodawa Sobota 22 08 2020 godz. 17:00 Stadion w Slesinie ul. Napoleona 1 w programie także PIKNIK RODZINNY wraz z konkursami dla najmłodszych. ZAPRASZAMY”

ZWYCIĘSTWO W PIERWSZYM MECZU LIGOWYM
O MISTRZOSTWO A KLASY


W sobotę 15.08.2020r swój pierwszy mecz ligowy rozegrała drużyna seniorów, którą w tym sezonie prowadził będzie Bartosz Siek.
W pierwszej kolejce przyszło nam się mierzyć na wyjeździe z drużyną Warty Kramsk. Po jednostronnym spotkaniu wygrywamy 8-0.

Bramki:
⚽⚽ Kornel Broniszewski
⚽ Michał Kwiatkowski
⚽ Bartosz Andrzejewski
⚽ Mateusz Waleriańczyk
⚽ Bartosz Górecki
⚽ Dominik Frontczak
⚽ Patryk Kąpielski
Asysty:
🎯🎯🎯 Bartosz Nowak
🎯 Michał Kwiatkowski
🎯 Domniki Frontczak
🎯 Bartosz Mark Andrzejewski

Zapowiedz : LKS Ślesin – Górnik Kłodawa


W najbliższą sobotę tj. 22.08.2020 r. zostanie rozegrana druga kolejka o mistrzostwo A klasy grupy 4,w której przyjdzie nam się mierzyć na własnym stadionie z Górnikiem Kłodawa. Rozpoczęcie meczu zaplanowane jest na godzinę 17:00.


Na inaugurację sezonu Górnik wygrał spotkanie na własnym boisku pokonując Hetman Orchowo 4-2 co daje im 4 pozycje w ligowej tabeli.
LKS po wysokim zwycięstwie 8-0 w Kramsku zajmuje 1 miejsce.
Zapraszamy wszystkich kibiców a dzieciakom polecamy wziąć obuwie na zmianę jeśli w przerwie meczu chcą pobiegać po murawie.
⚽ LKS Ślesin – Górnik Kłodawa
📆 22.08.2020
🏟 Ślesin. ul Napoleona 1
⏰17:00


ZAPRASZAMY! 

https://www.facebook.com/lksslesin
slesinPiłka nożnaZWYCIĘSTWO W PIERWSZYM MECZU LIGOWYM O MISTRZOSTWO A KLASY W sobotę 15.08.2020r swój pierwszy mecz ligowy rozegrała drużyna seniorów, którą w tym sezonie prowadził będzie Bartosz Siek.W pierwszej kolejce przyszło nam się mierzyć na wyjeździe z drużyną Warty Kramsk. Po jednostronnym spotkaniu wygrywamy 8-0. Bramki:⚽⚽ Kornel Broniszewski⚽ Michał Kwiatkowski⚽ Bartosz Andrzejewski⚽ Mateusz Waleriańczyk⚽ Bartosz Górecki⚽ Dominik Frontczak⚽ Patryk...Niezależny Portal Gminy Ślesin 142 razy przeczytano