facebook.com/lksslesin/

LKS Ślesin wygrał po niełatwym meczu z Orłami Huta Łukomska 4:1.

Od początku spotkania wiedzielismy, że rywale nie przyjechali do Ślesina, by tylko rozegrać mecz i postawili ciężkie warunki. Mecz stał na wysokim poziomie, czego skutkiem bylo skromne prowadzenie 2:1 do przerwy. Jednak po zmianie stron to drużyna Skicioków dyktowala warunki gry, czego efektem było zdobycie dwóch kolejnych bramek. Oby tak dalej!

slesinPiłka nożnaLKS Ślesin wygrał po niełatwym meczu z Orłami Huta Łukomska 4:1.  Od początku spotkania wiedzielismy, że rywale nie przyjechali do Ślesina, by tylko rozegrać mecz i postawili ciężkie warunki. Mecz stał na wysokim poziomie, czego skutkiem bylo skromne prowadzenie 2:1 do przerwy. Jednak po zmianie stron to drużyna Skicioków dyktowala...Niezależny Portal Gminy Ślesin 381 razy przeczytano