Uprzejmie informujemy, że Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Ślesin przedłużyła o kolejny rok współpracę z firmą Funmedia. Firma ta jest liderem na międzynarodowym rynku multimediów edukacyjnych i ma doświadczenie w tworzeniu innowacyjnych narzędzi dydaktycznych.

Kursy 123 oraz kurs dla dzieci FunEnglish to multimedialne i w pełni interaktywne narzędzia wspomagające naukę języków obcych. Użytkownicy zdobywają wiedzę dzięki grom,  filmom, dialogom z native speakerami i ćwiczeniom. Multimedia oddziałują na więcej zmysłów, dzięki temu przyspieszają proces zdobywania wiedzy, czynią go trwalszym, a co najważniejsze wyjątkowo atrakcyjnym dla użytkownika. W naszej ofercie znajdują się cztery e-kursy językowe dla dorosłych (angielski, niemiecki, francuski i włoski). Wszystkie materiały zostały przygotowane pod kątem metodycznym tak, aby sposób nauki odpowiadał potrzebom początkujących i średniozaawansowanych użytkowników dowolnie wybranego kursu.

Czytelnik Biblioteki może pobrać w naszej placówce kod aktywujący, który umożliwi mu samodzielne korzystanie z wszystkich proponowanych przez nas e-kursów w domu.

Osoby, które w zeszłym roku pobierały już taki kod, informujemy, że będzie on aktywny do końca 2018 r.

slesinBibliotekaUprzejmie informujemy, że Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Ślesin przedłużyła o kolejny rok współpracę z firmą Funmedia. Firma ta jest liderem na międzynarodowym rynku multimediów edukacyjnych i ma doświadczenie w tworzeniu innowacyjnych narzędzi dydaktycznych. Kursy 123 oraz kurs dla dzieci FunEnglish to multimedialne i w pełni interaktywne narzędzia wspomagające naukę języków...Niezależny Portal Gminy Ślesin 333 razy przeczytano