przegladkoninski.pl

Jude Antoine, świecki ewangelizator z Malezji poprowadzi 6 marca wieczór uwielbienia w kościele parafialnym pw. św. Doroty w Licheniu.

Jude Antoine należy do wielu międzynarodowych ruchów katolickich dla świeckich. Od 1983 roku jest zaangażowany w ruch Odnowy w Duchu Świętym. Należy także do Stowarzyszenia Koordynatorów Katolickich Szkół Kerygmatycznych (ACCSE/2000). Jak informuje Robert Adamczyk z Biura Prasowego Sanktuarium Maryjnego w Licheniu, modlitewny wieczór z udziałem azjatyckiego ewangelizatora rozpocznie msza św. o godz. 19.00. – Bezpośrednio po zakończeniu eucharystii Jude Antoine poprowadzi wieczór uwielbienia, połączony z modlitwą o uzdrowienie. Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne– wyjaśnia Robert Adamczyk.

Od 9 do 11 marca Jude Antoine poprowadzi również w Licheniu „Warsztaty o darze proroctwa” adresowane do członków wspólnot charyzmatycznych.

Źródło: Marcin Szafrański – Przegląd Koniński

slesinLicheńJude Antoine, świecki ewangelizator z Malezji poprowadzi 6 marca wieczór uwielbienia w kościele parafialnym pw. św. Doroty w Licheniu. Jude Antoine należy do wielu międzynarodowych ruchów katolickich dla świeckich. Od 1983 roku jest zaangażowany w ruch Odnowy w Duchu Świętym. Należy także do Stowarzyszenia Koordynatorów Katolickich Szkół Kerygmatycznych (ACCSE/2000). Jak...Niezależny Portal Gminy Ślesin 406 razy przeczytano