Wszystkich rodziców dzieci trzyletnich oraz starszych przedszkolaków, którzy do tej pory nie zapisali dziecka do biblioteki zapraszamy do Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Ślesin po odbiór wyprawki dla młodego czytelnika. Rregularne odwiedzanie biblioteki uczy dziecko samodzielności, pozwala podejmować pierwsze własne wybory, rozwija myślenie oraz kształtuje na całe życie nawyk czytania i pogłębiania wiedzy.

Biblioteka to instytucja kultury, w której życie może się włączyć dziecko niezależnie od wieku. Rregularne odwiedzanie biblioteki uczy dziecko samodzielności, pozwala podejmować pierwsze własne wybory, rozwija myślenie oraz kształtuje na całe życie nawyk czytania i pogłębiania wiedzy. Biblioteka to miejsce, gdzie rodzic wspólnie z dzieckiem może spędzić czas w sposób twórczy, a gdy już opuszczą jej mury, przeżyć nową, fantastyczna przygodę z wypożyczoną książką. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w akcji MAŁA KSIĄŻKA –  WIELKI CZŁOWIEK, bo miłość do książek jest prezentem na całe życie.

Wszystkich rodziców dzieci trzyletnich oraz starszych przedszkolaków, którzy do tej pory nie zapisali dziecka do biblioteki, razem z dzieckiem zapraszamy do Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Ślesin po odbiór wyprawki dla młodego czytelnika. Zaprasza biblioteka oraz Instytut Książki.

slesinBibliotekaWszystkich rodziców dzieci trzyletnich oraz starszych przedszkolaków, którzy do tej pory nie zapisali dziecka do biblioteki zapraszamy do Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Ślesin po odbiór wyprawki dla młodego czytelnika. Rregularne odwiedzanie biblioteki uczy dziecko samodzielności, pozwala podejmować pierwsze własne wybory, rozwija myślenie oraz kształtuje na całe życie nawyk...Niezależny Portal Gminy Ślesin 113 razy przeczytano