Od 1 kwietnia na terenie gminy Ślesin rozpoczęły się prace związane z przygotowaniem do sezonu. Pracownicy gospodarczy urzędu najpierw zajęli się parkiem miejskim. Jak mówi burmistrz Mariusz Zaborowski, po gruntownym oczyszczeniu parku zostaną wykonane nowe nasadzenia drzew i krzewów.

Z powodu epidemii i wielu ograniczeń w życiu społecznym, nie wiadomo, kiedy tak naprawdę rozpocznie się sezon wypoczynkowy i jaki on będzie. Od 20 kwietnia, stosując środki ostrożności rekomendowane przez ministra zdrowia, można wchodzić do parków i lasów. Oprócz parku, burmistrz Mariusz Zaborowski podjął decyzję o wykonaniu pielęgnacji terenów zielonych w całej gminie.

– Od tego roku utrzymanie zieleni realizowane będzie przez pracowników gospodarczych urzędu. Wszystkie prace wykonywane są w oparciu o sprzęt wydzierżawiony od jednostki OSP Ślesin. Do pracowników zatrudnionych na stałe doszli również zatrudnieni na zlecenie. Wszystkim zaangażowanym w prace bardzo dziękuję, a szczególnie prezesowi OSP Ślesin panu Markowi Rogowskiemu – mówi burmistrz Mariusz Zaborowski.

Gazeta Ślesińśka

UMiG

Źródło: Gazeta Ślesińska nr 4/2020

slesinInformacjeOd 1 kwietnia na terenie gminy Ślesin rozpoczęły się prace związane z przygotowaniem do sezonu. Pracownicy gospodarczy urzędu najpierw zajęli się parkiem miejskim. Jak mówi burmistrz Mariusz Zaborowski, po gruntownym oczyszczeniu parku zostaną wykonane nowe nasadzenia drzew i krzewów. Z powodu epidemii i wielu ograniczeń w życiu...Niezależny Portal Gminy Ślesin 200 razy przeczytano