facebook.com/strazaklichenstary/

Strażak Licheń – LKS Ślesin 2:0 (1:0)

Pierwsza połowa to prowadzenie gry pozycyjnej LKS-u z zarysowaną lekką przewagą w posiadaniu piłki i sytuacji bramkowych. Jednak przegrywamy ją po stracie bramki z rzutu karnego (dla nas kontrowersyjnym), który ustawił przebieg drugiej połowy. W drugiej części meczu Strażak kontrolował spotkanie zamykając wynik po naszym błędzie w środku boiska, zawodnik Lichenia w sytuacji sam na sam pokonał naszego bramkarza.

Fakt jest taki, że w drugiej połowie nie zrobiliśmy nic co miałoby odwrócić losy spotkania. Gratulujemy zwycięstwa przeciwnikowi i życzymy powodzenia, a Nas czeka gra w dolnej części tabeli.

Sklad: H. Rachubinski, B. Siek, P. Nowakowski, R. Stolarski(55′ P. Łagocki), P. Gorgolewski, A. Marciniak(70′ B. Kaczmarek), K. Broniszewski, M. Dolecki(75′ J. Kwiatkowski), A. Jańczak(60′ B. Nowak), B. Cekli(80 J. Nowakowski), R. Czapski.

Tekst: facebook.com/lksslesin/

W sobotę 6. kwietnia 2019 o godz 16:00 zabrzmiał pierwszy gwizdek sędziego w derbach gminy Ślesin. W roli gospodarza nasz zespół podejmował LKS Ślesin na ich obiekcie przy licznie zgromadzonej publiczności. Po wyrównanej momentami grze i bramkach Waldemara Kaźmierczaka i Tomasza Guźniczaka wygrywamy 2:0. Brawo drużyna!

Skład. Wojciechowski M.Białecki O.Kaźmierczak W.Antczak R.Kwieciński Ł.Mroziński M.Andrzejczak K (55 Lenartowski K).Kantarowski M. (72 Kantarowski J.). Soszyński J.(80 Koszela K.).Lipiński N. (83 Broniszewski W.) Jaskulski Ł.( 63 Guźniczak T.)rezerwa.Adamczyk A.Szczepański R.

Tekst: facebook.com/strazaklichenstary/

slesinPiłka nożnafacebook.com/strazaklichenstary/ Strażak Licheń - LKS Ślesin 2:0 (1:0) Pierwsza połowa to prowadzenie gry pozycyjnej LKS-u z zarysowaną lekką przewagą w posiadaniu piłki i sytuacji bramkowych. Jednak przegrywamy ją po stracie bramki z rzutu karnego (dla nas kontrowersyjnym), który ustawił przebieg drugiej połowy. W drugiej części meczu Strażak kontrolował spotkanie zamykając wynik...Niezależny Portal Gminy Ślesin 380 razy przeczytano