web.facebook.com/lksslesin/

Wczoraj LKS rozegrał następne spotkanie w ramach ligii okręgowej w tym sezonie. Zawodnicy Ślesina podejmowali w nim drużynę Górnika Wierzbinek. Spotkanie nie było łatwym testem dla naszych zawodników. Jednak poradzili sobie z nim celująco.

Pierwsze trafienie w 27 minucie należało do Adriana Góreckiego, który oddał fenomenalne trafienie zza pola karnego. Kolejne minuty należały do LKS-u, który zdobył dla Nas dwa gole. Najpierw na listę strzelców w 35min wpisał się Bartek Nowak po drużynowej akcji i asyście Rafała Czapskiego.

Wynik na 3:0 w 39 minucie przy stałym fragmencie gry ustalił po uderzeniu głową Bartek Siek W końcówce meczu czerwona kartkę (po dwóch żółtych) obejrzał nasz zawodnik Rafał Kaczmarek jednak wynik nie uległ już zmianie. Czas przygotować się na kolejną część sezonu i spotkaniu ze Zryw-em Dąbie w nadchodzący weekend. Tak trzymać Panowie!

slesinPiłka nożnaWczoraj LKS rozegrał następne spotkanie w ramach ligii okręgowej w tym sezonie. Zawodnicy Ślesina podejmowali w nim drużynę Górnika Wierzbinek. Spotkanie nie było łatwym testem dla naszych zawodników. Jednak poradzili sobie z nim celująco. Pierwsze trafienie w 27 minucie należało do Adriana Góreckiego, który oddał fenomenalne trafienie zza pola...Niezależny Portal Gminy Ślesin 385 razy przeczytano