Przegląd Koniński

W najbliższych dniach będzie ogłoszony kolejny przetarg na przebudowę Szkoły Podstawowej w Ostrowążu. Zapowiedział to podczas ostatniej sesji rady miejskiej burmistrz Mariusz Zaborowski.

Gmina planuje przeznaczyć na to zadanie 3.450.000 zł (brutto), z czego prawie 3 miliony pochodzą z Polskiego Ładu. Spośród pięciu złożonych ofert najniższa opiewa na prawie 4,7 miliona złotych.

– Do dołożenia jest więc bardzo duża kwota – mówi Mariusz Zaborowski. Urzędnicy podjęli się więc zmniejszenia zakresu prac i udało się to zrobić na ponad 400 tysięcy złotych. – Pewnie to będzie już ostatni przetarg i po wyborze najkorzystniejszej oferty do tego zadania będziemy musieli w przyszłym roku dołożyć brakujące środki, żeby rozpocząć prace – dodaje burmistrz Ślesina.

przegląd

Przetarg ma zostać ogłoszony w najbliższych dniach.

– Cieszę się, że 5 potencjalnych wykonawców zgłosiło swoje oferty, bo w pierwszym była jedna – dodaje burmistrz. Podkreślając, że większe zainteresowanie przekłada się na niższe kwoty.

Marcin Szafrański – Przegląd Koniński
https://i0.wp.com/slesin.smarthost.pl/wp-content/uploads/2021/07/pobrane.png?fit=185%2C273&ssl=1https://i0.wp.com/slesin.smarthost.pl/wp-content/uploads/2021/07/pobrane.png?resize=150%2C150&ssl=1slesinEdukacjaPrzegląd Koniński W najbliższych dniach będzie ogłoszony kolejny przetarg na przebudowę Szkoły Podstawowej w Ostrowążu. Zapowiedział to podczas ostatniej sesji rady miejskiej burmistrz Mariusz Zaborowski. Gmina planuje przeznaczyć na to zadanie 3.450.000 zł (brutto), z czego prawie 3 miliony pochodzą z Polskiego Ładu. Spośród pięciu złożonych ofert najniższa opiewa na prawie...Niezależny Portal Gminy Ślesin 228 razy przeczytano