https://konin.naszemiasto.pl/

Motocykliści z Konina i okolicznych miejscowości co roku otwierają sezon w Licheniu. Tym razem postanowili również zadbać o stosowne zakończenie. 30 września na parking przy ul. Toruńskiej przybyło wiele fanów jednośladów, nie zabrakło także kilku zabytkowych aut.

Motocykle poświęcone. Mogą wracać do garażu

Choć sezon motocyklowy został oficjalnie zakończony, to z pewnością jeszcze przez jakiś czas będziemy je widywać na drogach. O tym, czy sezon dobiegł końca, czy nie, ostatecznie decyduje pogoda, która dopisała także w sobotę.

Fani jednośladów zaczęli gromadzić na parkingu E przy ul. Toruńskiej w Licheniu już około 10.00. Następnie w bazylice licheńskiej odprawiona została msza świętej, po której poświęcono motocykle.

Tekst: Marcin Maliński – konin.naszemiasto.pl

slesinLicheńhttps://konin.naszemiasto.pl/ Motocykliści z Konina i okolicznych miejscowości co roku otwierają sezon w Licheniu. Tym razem postanowili również zadbać o stosowne zakończenie. 30 września na parking przy ul. Toruńskiej przybyło wiele fanów jednośladów, nie zabrakło także kilku zabytkowych aut. Motocykle poświęcone. Mogą wracać do garażu Choć sezon motocyklowy został oficjalnie zakończony, to z...Niezależny Portal Gminy Ślesin 101 razy przeczytano