Przegląd Koniński

Mrozu wystąpił na finał 22. już edycji Dni Ślesina Styklowa nad Dylą. Burmistrz już teraz zaprosił na to przyszłoroczne wydarzenie.
– To jest już naprawdę marka regionu i chciałbym, żeby tak było każdego roku – mówił Mariusz Zaborowski. Dodając, że są już pomysły na następną edycję.

Także niedzielna część Dni Ślesina przyciągnęła na plażę i przed znajdującą się przy niej scenę wiele osób z całego regionu. Wystąpili na niej lokalni artyści, ale także znani szerszej publiczności. Zaśpiewał Kacper Grzelak, uczestnik „Szansy na sukces” i „The Voice of Poland”, a na finał tegorocznej edycji Dni Ślesina do tańca porwał Mrozu. Tuż przed jego koncertem na scenie wystąpił burmistrz Mariusz Zaborowski.
– Bardzo się cieszę, że tak licznie przybyliście na nasze 22. Dni Ślesina. Żałuję, że dwa lata z rzędu ich nie mieliśmy – mówił. Jak dodał, to z pewnością jednak spowodowało, że wszyscy jeszcze chętniej biorą udział w tej imprezie i chcą się bawić.

przegląd

Burmistrz po raz kolejny dziękował też wszystkim, którzy są zaangażowani w organizację Dni Ślesina, a to cały sztab ludzi. To chociażby wszystkie jednostki OSP, służby porządkowe i techniczne, pracownicy M-GOK i Urzędu Miasta i Gminy.
– Już od grudnia są zaangażowani, żeby ta impreza była tak atrakcyjna – dodał Mariusz Zaborowski. Jak podkreślał, nie jest to już tylko wydarzenie miasta i gminy Ślesin, ale to marka całego regionu. – Już teraz zapraszam wszystkich za rok! Mam już koncepcję, co może być – dodał burmistrz.

Tekst: Marcin Szafrański – Przegląd Koniński

https://i0.wp.com/slesin.smarthost.pl/wp-content/uploads/2021/07/pobrane.png?fit=185%2C273&ssl=1https://i0.wp.com/slesin.smarthost.pl/wp-content/uploads/2021/07/pobrane.png?resize=150%2C150&ssl=1slesinImprezyPrzegląd Koniński Mrozu wystąpił na finał 22. już edycji Dni Ślesina Styklowa nad Dylą. Burmistrz już teraz zaprosił na to przyszłoroczne wydarzenie. – To jest już naprawdę marka regionu i chciałbym, żeby tak było każdego roku – mówił Mariusz Zaborowski. Dodając, że są już pomysły na następną edycję. Także niedzielna część...Niezależny Portal Gminy Ślesin 76 razy przeczytano