Przegląd Koniński

Regaty w ramach Grand Prix Jezior Konińskich zorganizowane przez Okręgowy Związek Żeglarski ,UKS „Delfin” Ślesin oraz Klub Żeglarski Old – Boat Keya odbyły się 18 czerwca 2022 r. na jeziorze Ślesińskim na przystani Marina Ślesin.

Klasyfikacją objęte były trzy biegi, w którym uczestniczyło 19 załóg w 10 klasach z udziałem 53 żeglarzy. Dokładne wyniki znajdziecie TUTAJ.

– Regaty zakończone wręczeniem pucharów, dyplomów, ciepłym posiłkiem w postaci grochówki wojskowej oraz słodkim poczęstunkiem.

przegląd

Zabezpieczenie regat dla ścigających się jachtów asekurowały drużyna OSP z Ślesina oraz OSP Gosławice, która miały dużo pracy na wodzie ponieważ brały udział w stawianiu kilkakrotnie przewróconych tych mniejszych jachtów ale bez większych problemów no i w osłonie pływających uczestników regat przed szybko pływającymi jachtami motorowymi i skuterami na trasie regat.

Puchar Burmistrza MiG Ślesin Mariusza zaborowskiego otrzymał Jan Budkiewicz z UK Żeglarskiego „Trawers” w Ostrowie Wlkp. za skuteczną walkę z siłami natury czyli szkwałami , szczęśliwie ukończywszy na I miejscu regaty w klasie LASER – przekazał Roman Latanowicz, prezes KnOZŻ.

Zdj. Koniński Okręgowy Związek Żeglarski

Tekst: Hubert Graczyk – Przegląd Koniński

https://i0.wp.com/slesin.smarthost.pl/wp-content/uploads/2021/07/pobrane.png?fit=185%2C273&ssl=1https://i0.wp.com/slesin.smarthost.pl/wp-content/uploads/2021/07/pobrane.png?resize=150%2C150&ssl=1slesinSportPrzegląd Koniński Regaty w ramach Grand Prix Jezior Konińskich zorganizowane przez Okręgowy Związek Żeglarski ,UKS 'Delfin' Ślesin oraz Klub Żeglarski Old - Boat Keya odbyły się 18 czerwca 2022 r. na jeziorze Ślesińskim na przystani Marina Ślesin. Klasyfikacją objęte były trzy biegi, w którym uczestniczyło 19 załóg w 10 klasach z...Niezależny Portal Gminy Ślesin 47 razy przeczytano