facebook.com/gminaslesin

W dniach 16-19 czerwiec 2022 na terenie Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego Delfin Sp.zo.o. odbył się Zlot samochodów marki Honda Prelude. Był to Zlot Forum Użytkowników Hondy Prelude 3 generacji. Prezentowane samochody są już pojazdami zabytkowymi. Były produkowane w latach 1988-1991.

Co roku Forum w terminie weekendu Bożego Ciała organizuje forumowy zlot zrzeszonych miłośników i pasjonatów tego modelu Hondy.

Spotykają się w różnych zakątkach całej Polski. W tym roku padł wybór na Miasto Ślesin ( prawie w centrum Polski). Przyjeżdżają na zloty całymi rodzinami wraz z dziećmi.Zwiedzają zabytki i korzystają z lokalnych atrakcji.

Forum zrzesza pond 900 członków z Polski i zagranicy.

slesinInformacjefacebook.com/gminaslesin W dniach 16-19 czerwiec 2022 na terenie Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego Delfin Sp.zo.o. odbył się Zlot samochodów marki Honda Prelude. Był to Zlot Forum Użytkowników Hondy Prelude 3 generacji. Prezentowane samochody są już pojazdami zabytkowymi. Były produkowane w latach 1988-1991. Co roku Forum w terminie weekendu Bożego Ciała organizuje forumowy zlot zrzeszonych...Niezależny Portal Gminy Ślesin 46 razy przeczytano