facebook.com/mgokslesin/

7 czerwca w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Ślesinie odbyło się uroczyste otwarcie wystawy prac plastycznych uczestników Kółka Plastycznego M-GOK w Ślesinie. Wystawa jest zwieńczeniem całorocznej pracy dzieci, uczęszczających na zajęcia do pracowni plastycznej, gdzie instruktorem jest Magdalena Niedźwiedzińska.

Prace dzieci ukazują różne formy wypowiedzi artystycznej, tradycyjne tematy jak i również prace z wyobraźni. Na wystawie zaprezentowane zostało spectrum dziecięcej ekspresji i spontaniczności twórczej. Była to podróż do niezwykłego świata sztuki dziecka, pełnego radości tworzenia. W pracach dostrzegamy wrażliwość młodych artystów, wspaniałą wyobraźnię i kreatywność.

Wystawa będzie czynna do końca czerwca, w godzinach pracy M-GOK Ślesin. Zapraszamy serdecznie.

slesinZajęcia/Warsztatyfacebook.com/mgokslesin/ 7 czerwca w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Ślesinie odbyło się uroczyste otwarcie wystawy prac plastycznych uczestników Kółka Plastycznego M-GOK w Ślesinie. Wystawa jest zwieńczeniem całorocznej pracy dzieci, uczęszczających na zajęcia do pracowni plastycznej, gdzie instruktorem jest Magdalena Niedźwiedzińska. Prace dzieci ukazują różne formy wypowiedzi artystycznej, tradycyjne tematy jak i...Niezależny Portal Gminy Ślesin 28 razy przeczytano