facebook.com/mgokslesin

Najlepiej z naszego klubu w szachach szybkich zaprezentowali się Dominik Melerowicz i Mikołaj Majdecki. Dominik zajął pierwsze miejsce w grupie do lat 18. Deklasując wszystkich w swojej grupie zdobył komplet punktów. Natomiast w grupie do lat 8, Mikołaj Majdecki zajął drugie miejsce. W tej grupie trójka zawodników miała takie same wartości wszystkich punktów, o miejscach na podium zadecydowały przepisy PZSzach. Dużo nie brakowało, a mielibyśmy jeszcze medal w grupie do lat 14. Niestety trochę szczęścia zabrakło Kryspinowi, który w grupie do lat 14 zajął czwarte miejsce.

W niedzielę rozegrano turniej w szachach błyskawicznych, 11 rund tempem 3 minuty dla zawodnika plus 2 sekundy za wykonany ruch. W szachach błyskawicznych podobnie jak dzień wcześniej w grupie do lat 18 pełna dominacja Dominika, który ponownie z kompletem punktów zajmuje pierwsze miejsce. W grupie do lat 8 tym razem Mikołaj nie pozostawia wątpliwości kto jest najlepszy zajmując pierwsze miejsce z punktem przewagi.

W mistrzostwa nasz klub reprezentowali jeszcze Mateusz Borkowski, Wojciech Kucal, Robert Majdecki i Piotr Zawada.

wyniki szachy błyskawiczne grupa OPEN:

slesinSzachyfacebook.com/mgokslesin 4-5 czerwca nasi szachiści zagrali w Ogólnopolskich Mistrzostwach Ziemi Toruńskiej w szachach szybkich i błyskawicznych. W ramach mistrzostw rozegrano dwa turnieje z podziałem na pięć grup wiekowych. W sobotę graliśmy 9 rund tempem 10 minut na zawodnika plus 5 sekund za wykonany ruch. Najlepiej z naszego klubu w szachach szybkich...Niezależny Portal Gminy Ślesin 102 razy przeczytano