Animacje, konkursy, gry i zabawy oraz zdjęcie z bohaterami „Psiego Patrolu” – to nie jedyne atrakcje, jakie czekają na rodziny w licheńskim sanktuarium w niedzielę, 26 czerwca 2022 r.

Szereg atrakcji przygotowaliśmy dla rodzin na niedzielę 26 czerwca. Początek wakacji można więc z powodzeniem zaplanować rodzinnie w licheńskim sanktuarium! W godzinach 14.00 – 16.00 przy dzwonnicy znajdującej się obok Domu Pielgrzyma “Betlejem” będą przygotowane dla Was przeróżne atrakcje, m.in. gry i zabawy, malowanie twarzy, animacje oraz konkursy. Odważni będą mogli zamknąć się w bańce mydlanej oraz podpalić sobie rękę. Będą także zdjęcia z bohaterami “Psiego Patrolu”!

Po za tym w sanktuarium można zaplanować zwiedzanie muzeum oraz Apartamentów Papieskich. Można także wjechać (lub wejść po schodach – tylko dla wytrwałych!) na punkt widokowy. Tego dnia rozpoczyna się w bazylice IV Międzynarodowy Licheński Festiwal Organowy – to niebywała okazja dla koneserów muzyki organowej, albowiem za stołem organowym zasiądzie prof. Andrzej Chorosiński, projektant i autor koncepcji brzmieniowej licheńskich organów.

Zapraszamy!

lichen.pl

slesinLicheńAnimacje, konkursy, gry i zabawy oraz zdjęcie z bohaterami 'Psiego Patrolu' - to nie jedyne atrakcje, jakie czekają na rodziny w licheńskim sanktuarium w niedzielę, 26 czerwca 2022 r. Szereg atrakcji przygotowaliśmy dla rodzin na niedzielę 26 czerwca. Początek wakacji można więc z powodzeniem zaplanować rodzinnie w licheńskim sanktuarium! W...Niezależny Portal Gminy Ślesin 41 razy przeczytano