25 czerwca 2022 r. startujemy z III Rodzinnym Rajdem Rowerowym wokół Lichenia. Zapraszamy kluby rowerowe oraz całe rodziny do licheńskiego sanktuarium spod którego ruszamy na bezdroża wokół Lichenia.

Rajd rowerowy organizowany przez Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej to pomysł na aktywną i sportową inaugurację wakacji. Dlatego zachęcamy do uczestnictwa wszystkich tych, dla których rower jest ulubioną formą aktywności fizycznej oraz tych, którzy dopiero zaczynają przygodę w trasie na dwóch kółkach.

Początek rajdu zaplanowany jest przed schodami głównymi bazyliki. Trasa rajdu prowadzi przez drogi i bezdroża licheńskiej parafii. Przed wyjazdem każdy otrzyma pakiet startowy, a na koniec na wytrwałych czeka posiłek.

Zaplanujcie ten czas rodzinnie na dwóch kółkach.

Zapraszamy!

Tutaj trasa rajdu zobacz

Źródło: lichen.pl

slesinLicheń25 czerwca 2022 r. startujemy z III Rodzinnym Rajdem Rowerowym wokół Lichenia. Zapraszamy kluby rowerowe oraz całe rodziny do licheńskiego sanktuarium spod którego ruszamy na bezdroża wokół Lichenia. Rajd rowerowy organizowany przez Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej to pomysł na aktywną i sportową inaugurację wakacji. Dlatego zachęcamy do uczestnictwa wszystkich tych,...Niezależny Portal Gminy Ślesin 33 razy przeczytano