facebook.com/lksslesin

Piękne widowisko oglądaliśmy w sobotnie popołudnie na stadionie w Ślesinie. Fantastyczna atmosfera towarzyszyła wszystkim, którzy zgromadzili się na meczu. Pierwsza połowa zaczęła się od błędów w obronie Naszej drużyny i to Sompolno wyszło na prowadzenie.

Następne minuty to dużo walki z obu stron, jednak po rzucie różnym goście podwyższyli wynik spotkania i na przerwę schodzimy z wynikiem 0:2. W drugiej połowie GKS mógł kilku krotnie zakończyć mecz podwyższając wynik, lecz dobrze w tym spotkaniu spisywał się bramkarz Naszej drużyny. Wydawało się ,że goście wywiozą ze Ślesina 3 punkty, ale LKS grał tego dnia do końca i w końcówce tego ekscytującego meczu po golach Sebastiana Borowca i Wiktora Augustyniaka mecz kończy się podziałem punktów. 💪

Skład: Hubert Rachubiński, Piotr Waleriańczyk, Dorian Andrzejewski, Michał Zajączkowski, Piotr Rutkowski, Kacer Karbowy, Wiktor Augustyniak, Dominik Frontczak, Mikołaj Karbowy, Sebastian Bagrowski, Sebastian Borowiec, Bartłomiej Siek, Baris Cekli, Marcin Szczepankiewicz, Marcin Ciecierski,

Trener: Dawid Dębowski.

slesinPiłka nożnafacebook.com/lksslesin Piękne widowisko oglądaliśmy w sobotnie popołudnie na stadionie w Ślesinie. Fantastyczna atmosfera towarzyszyła wszystkim, którzy zgromadzili się na meczu. Pierwsza połowa zaczęła się od błędów w obronie Naszej drużyny i to Sompolno wyszło na prowadzenie. Następne minuty to dużo walki z obu stron, jednak po rzucie różnym goście podwyższyli...Niezależny Portal Gminy Ślesin 117 razy przeczytano