Przegląd Koniński

To już kolejne tego typu zdarzenie w ciągu ostatnich tygodni. Niedawno konińscy strażacy otrzymali informację o zasłabnięciu mężczyzny podczas nurkowania w zbiorniku w Honoratce. Został przewieziony do szpitala przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

– Z informacji, które otrzymaliśmy wynika, że w zbiorniku nurkowało dwóch mężczyzn, instruktor wraz z uczniem. Ostatni zasłabł. Kiedy jednak dotarliśmy na miejsce był już na powierzchni. Pomogli mu inni nurkowie. My jedynie zabezpieczaliśmy lądowanie śmigłowca LPR – informuje Sebastian Andrzejewski, rzecznik prasowy KM PSP w Koninie.

przegląd
https://i0.wp.com/slesin.smarthost.pl/wp-content/uploads/2021/07/pobrane.png?fit=185%2C273&ssl=1https://i0.wp.com/slesin.smarthost.pl/wp-content/uploads/2021/07/pobrane.png?resize=150%2C150&ssl=1slesinKronika policyjnaPrzegląd Koniński To już kolejne tego typu zdarzenie w ciągu ostatnich tygodni. Niedawno konińscy strażacy otrzymali informację o zasłabnięciu mężczyzny podczas nurkowania w zbiorniku w Honoratce. Został przewieziony do szpitala przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. - Z informacji, które otrzymaliśmy wynika, że w zbiorniku nurkowało dwóch mężczyzn, instruktor wraz z uczniem. Ostatni zasłabł....Niezależny Portal Gminy Ślesin 54 razy przeczytano