LKS Ślesin

W niedzielę seniorzy mierzyli się w Grzegorzewie z tamtejszym Orłem. Mecz przyniósł wszystkim wiele emocji.

Pierwsza połowa to pełna kontrola zawodników ze Ślesina, przypieczętowana golem autorstwa Piotra Rutkowskiego. Jednak tuż przed zejściem do szatni czerwoną kartkę otrzymał nasz obrońca, co skutkowało grę w „10”. W drugiej połowie dzielnie się broniliśmy, lecz Orłom udało się złamać naszą szczelną obronę. Zaraz po straconej bramce przez nasz zespół, na indywidualną akcję zdecydował się Dominik Frontczak, którego strzał wybronił jeszcze bramkarz gospodarzy, lecz przy tzw. dobitce przez Adama Oblizajka był bezradny. Wynik 1:2 utrzymał się do końca i zdobywamy cenne 3 punkty w walce o utrzymanie w lidze.

Życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach
⚽ Piotr Rutkowski
⚽ Adam Oblizajek

slesinPiłka nożnaLKS Ślesin W niedzielę seniorzy mierzyli się w Grzegorzewie z tamtejszym Orłem. Mecz przyniósł wszystkim wiele emocji. Pierwsza połowa to pełna kontrola zawodników ze Ślesina, przypieczętowana golem autorstwa Piotra Rutkowskiego. Jednak tuż przed zejściem do szatni czerwoną kartkę otrzymał nasz obrońca, co skutkowało grę w '10'. W drugiej połowie dzielnie się...Niezależny Portal Gminy Ślesin 106 razy przeczytano