Przegląd Koniński

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania nurka, który w odpowiednim czasie nie wypłynął na powierzchnię zbiornika w Honoratce.

– Z informacji, które otrzymaliśmy wynika, że w zbiorniku nurkowało dwóch mężczyzn. Jeden wypłynął, drugi nie. Strażacy wyruszyli z dronem podwodnym i pontonem, ale w tym czasie nurka już udało się odnaleźć. Trafił pod opiekę Zespołu Ratownictwa Medycznego – informuje Sebastian Andrzejewski, rzecznik prasowy KM PSP w Koninie.

zdj. OSP Ślesin

Przegląd Koniński

https://i0.wp.com/slesin.smarthost.pl/wp-content/uploads/2021/07/pobrane.png?fit=185%2C273&ssl=1https://i0.wp.com/slesin.smarthost.pl/wp-content/uploads/2021/07/pobrane.png?resize=150%2C150&ssl=1slesinInformacjePrzegląd Koniński Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania nurka, który w odpowiednim czasie nie wypłynął na powierzchnię zbiornika w Honoratce. - Z informacji, które otrzymaliśmy wynika, że w zbiorniku nurkowało dwóch mężczyzn. Jeden wypłynął, drugi nie. Strażacy wyruszyli z dronem podwodnym i pontonem, ale w tym czasie nurka już udało się odnaleźć. Trafił...Niezależny Portal Gminy Ślesin 86 razy przeczytano