Przegląd Koniński

Dodatkowe 100 tysięcy złotych Rada Miejska w Ślesinie przeznaczyła na remonty dróg gminnych.
– Ta zima była bardzo trudna – mówił podczas sesji burmistrz Mariusz Zaborowski.

Gmina ogłosiła przetarg na remonty dróg gminnych i w jego wyniku okazało się, że potrzeba o 100 tysięcy złotych więcej niż w poprzednim roku. Podczas sesji radni zdecydowali o dołożeniu tych środków.

przegląd

Jak podkreślał Mariusz Zaborowski, wszyscy widzą, że jest problem z drogami gminnymi, bo to była trudna zima, więc potrzebne są remonty. Został ogłoszony przetarg, jednak w związku ze wzrostem cen, potrzeba na te prace więcej pieniędzy. Po zmianach w budżecie będzie można podpisać umowę z wykonawcą i ruszą naprawy ubytków.

Marcin Szafrański – Przegląd Koniński
https://i0.wp.com/slesin.smarthost.pl/wp-content/uploads/2021/07/pobrane.png?fit=185%2C273&ssl=1https://i0.wp.com/slesin.smarthost.pl/wp-content/uploads/2021/07/pobrane.png?resize=150%2C150&ssl=1slesinInformacjePrzegląd Koniński Dodatkowe 100 tysięcy złotych Rada Miejska w Ślesinie przeznaczyła na remonty dróg gminnych. – Ta zima była bardzo trudna – mówił podczas sesji burmistrz Mariusz Zaborowski. Gmina ogłosiła przetarg na remonty dróg gminnych i w jego wyniku okazało się, że potrzeba o 100 tysięcy złotych więcej niż w poprzednim...Niezależny Portal Gminy Ślesin 63 razy przeczytano