facebook.com/lksslesin

Na inauguracje rundy wiosennej sezonu 2021/2022 drużyna ze Ślesina mierzyła się z Polonią Golina, dotychczasowym liderem ligi okręgowej. Nasz zespół przed tym meczem znajdował się na dwunastej pozycji.

Dnia 19 marca odbył się mecz w Golinie, na który przybyło sporo kibiców. Pierwsze minuty to lekka przewaga drużyny LKS-u, natomiast po rzucie różnym to gospodarze wyszli na prowadzenie. Pod koniec pierwszej połowy zawodnik naszej drużyny oddał strzał na bramkę, lecz piłka była uderzona zbyt blisko środka bramki. W drugiej połowie powinna paść bramka wyrównująca, lecz o włos masz zawodnik minął się z piłką zagrywaną z rzutu wolnego. W 70 minucie Poloniści zadali drugi cios, po dograniu piłki z lewej strony boiska do pustej bramki na 2:0 podwyższył napastnik gospodarzy. Niestety kilka minut później na dośrodkowanie zdecydował się pomocnik Goliny, lecz zamiast dośrodkowania wyszedł strzał i mamy 3:0. Pomimo przegranej, nie byliśmy gorszym zespołem. W następnym meczu musimy zrobić wszystko, aby podnieść z murawy 3 punkty. Najbliższa okazja będzie w sobotę 26.03.22 roku o godzinie 14:00, gdzie na własnym boisku podejmiemy drużynę Kasztelani Brudzew.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców.🥅⚽

LKS Ślesin

slesinPiłka nożnafacebook.com/lksslesin Na inauguracje rundy wiosennej sezonu 2021/2022 drużyna ze Ślesina mierzyła się z Polonią Golina, dotychczasowym liderem ligi okręgowej. Nasz zespół przed tym meczem znajdował się na dwunastej pozycji. Dnia 19 marca odbył się mecz w Golinie, na który przybyło sporo kibiców. Pierwsze minuty to lekka przewaga drużyny LKS-u, natomiast po...Niezależny Portal Gminy Ślesin 115 razy przeczytano