pk
PK

Tuż przed Tłustym Czwartkiem Koło Gospodyń Wiejskich w Marianowie zaprosiło przedstawicielki zaprzyjaźnionych kół z Półwioska Lubstowskiego, Kijowca i Głębockich z gminy Ślesin na wspólne pieczenie pączków. Panie spotkały się w świetlicy wiejskiej i szybko okazało się, że także to ciasto nie ma dla nich żadnych tajemnic. Specjalnie dla naszych czytelników podały swój sekretny przepis. I zdradziły kilka tajników, które powinny poznać wszystkie gospodynie chcące uraczyć swoich bliskich pysznymi pączkami.

W Marianowie spotkaliśmy się z Anną Lewandowską, Ireną Lange, Jadwigą Szplert, Zdzisławą Ołdakowską, Bogusławą Piasecką i panami Antonim Lewandowskim, Antonim Lange i Janem Wadelskim. Wcześniej członkinie obiecały zdradzić kilka tajemnic dotyczących pieczenia pączków. Jak mówią, bardzo ważne jest to, jakich produktów się użyje. W filmie panie podają przepis i więcej takich sekretów.

Tekst: Milena Fabisiak, Marcin Szafrański – Przegląd Koniński

slesinZajęcia/WarsztatyPK Tuż przed Tłustym Czwartkiem Koło Gospodyń Wiejskich w Marianowie zaprosiło przedstawicielki zaprzyjaźnionych kół z Półwioska Lubstowskiego, Kijowca i Głębockich z gminy Ślesin na wspólne pieczenie pączków. Panie spotkały się w świetlicy wiejskiej i szybko okazało się, że także to ciasto nie ma dla nich żadnych tajemnic. Specjalnie dla naszych...Niezależny Portal Gminy Ślesin 107 razy przeczytano