Przegląd Koniński

– Kochani, jest sprawa – zwraca się w mediach społecznościowych Fundacja SPEM DONARE, która prowadzi Hospicjum im. św. Stanisława Papczyńskiego w Licheniu Starym. Chodzi o zorganizowaną zbiórkę na wymianę rolet okiennych w budynku.

Licheńskie hospicjum prowadzi działalność już 14. rok.
– Dlatego sukcesywnie stajemy przed wyzwaniami remontów, wymiany wyeksploatowanego sprzętu i wyposażenia hospicjum – informuje organizacja.

pk
PK

Pilnej wymiany wymagają rolety okienne w salach chorych oraz w pomieszczeniach medycznych.
– Te które, obecnie funkcjonują na oddziale hospicjum są już bardzo wysłużone, częściowo niedziałające lub uszkodzone. Bardzo nam zależy na rozpoczęciu prac jak najszybciej, przed sezonem letnim, by zapewnić komfort przebywania i odpoczynku dla chorych oraz sprawną pracę personelu medycznego – apeluje fundacja.

Koszt pierwszej tury inwestycji to 15.000zł. Każdy może dołożyć swoją cegiełkę. Można to zrobić w portalu zrzutka.pl.

Tekst: Marcin Szafrański – Przegląd Koniński

https://i0.wp.com/slesin.smarthost.pl/wp-content/uploads/2021/07/pobrane.png?fit=185%2C273&ssl=1https://i0.wp.com/slesin.smarthost.pl/wp-content/uploads/2021/07/pobrane.png?resize=150%2C150&ssl=1slesinLicheńPrzegląd Koniński – Kochani, jest sprawa – zwraca się w mediach społecznościowych Fundacja SPEM DONARE, która prowadzi Hospicjum im. św. Stanisława Papczyńskiego w Licheniu Starym. Chodzi o zorganizowaną zbiórkę na wymianę rolet okiennych w budynku. Licheńskie hospicjum prowadzi działalność już 14. rok. – Dlatego sukcesywnie stajemy przed wyzwaniami remontów, wymiany wyeksploatowanego sprzętu...Niezależny Portal Gminy Ślesin 106 razy przeczytano