slesin.umig.pl

Na mapie najstarszego i największego cyklu triathlonowego Garmin Iron Triathlon nie może zabraknąć Ślesina! ????Zawody GIT w Ślesinie to już tradycja. Mamy co świętować, bo w sezon 2022 będzie  po raz 10! ????Dzięki atrakcyjnej trasie, doskonałemu skomunikowaniu z dowolnym miejscem w kraju oraz niepowtarzalnemu klimatowi – Garmin Iron Triathlon na stałe zakorzenił się w Ślesinie ❤.

Co roku listy startowe pękają tutaj w szwach co świadczy o tym, jak bardzo popularna jest to lokalizacja.Zawody w Ślesinie odbędą się w niedzielę 5 czerwca 2022. ????‍♀️????‍♀️????‍♂️A może zrobicie sobie sportowy weekend?

Dzień wcześniej, w Ślesinie obędą się zawody pływackie w ramach AQUA SPEED Open Water Series????‍♀️. Będzie to idealna okazja, by zrobić dodatkowy trening w wodach otwartych i sprawdzić swoją formę przed startem w niedzielnych zawodach triathlonowych! ???????? 

Zapraszamy do wspólnego świętowania dekady triathlonu w Ślesinie! ????➡ zapisy na Garmin Iron Triathlon: https://irontriathlon.pl/zapisz-sie/➡ 

zapisy na Aqua Speed Open Water Series: https://openwaterseries.pl/zapisz-sie

slesinSportslesin.umig.pl Na mapie najstarszego i największego cyklu triathlonowego Garmin Iron Triathlon nie może zabraknąć Ślesina! Zawody GIT w Ślesinie to już tradycja. Mamy co świętować, bo w sezon 2022 będzie  po raz 10! Dzięki atrakcyjnej trasie, doskonałemu skomunikowaniu z dowolnym miejscem w kraju oraz niepowtarzalnemu klimatowi – Garmin Iron Triathlon na stałe...Niezależny Portal Gminy Ślesin 338 razy przeczytano