Przegląd Koniński

Mundurowi z Komisariatu Policji w Ślesinie uratowali mężczyznę, który próbował powiesić się na kablu elektrycznym.

18 grudnia policjanci podczas popołudniowej służby, otrzymali o 19.55 zgłoszenie od oficera dyżurnego, że w jednej z miejscowości położonej w gminie Ślesin, 36-letni mężczyzna chce odebrać sobie życie.

– Przy takich zgłoszeniach liczy się każda sekunda, dlatego policjanci używając sygnałów dźwiękowych i świetlnych, pojechali we wskazane miejsce – informuje Sebastian Wiśniewski, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Koninie.

przegląd


– Po wejściu do mieszkania zauważyli w kotłowni mężczyznę, który wokół szyi miał zaciśniętą pętlę wykonaną z kabla elektrycznego. Policjanci podbiegli do desperata, jeden z funkcjonariuszy przytrzymywał mężczyznę, drugi odwiązał zaciśniętą pętle. Mundurowi znaleźli w kieszeni niedoszłego samobójcy list pożegnalny dla rodziny. Gdy emocje opadły funkcjonariusze wezwali na miejsce załogę karetki pogotowia, która zabrała desperata do szpitala. Jak podkreślają policjanci mężczyzna był bardzo zdesperowany. Wciąż powtarzał, by zostawili go w spokoju, bo chce ze sobą skończyć. Gdyby nie ich szybka reakcja, mieszkaniec powiatu konińskiego pewnie by dopiął swego.

Źródło: Przegląd Koniński

https://i0.wp.com/slesin.smarthost.pl/wp-content/uploads/2021/07/pobrane.png?fit=185%2C273&ssl=1https://i0.wp.com/slesin.smarthost.pl/wp-content/uploads/2021/07/pobrane.png?resize=150%2C150&ssl=1slesinKronika policyjnaPrzegląd Koniński Mundurowi z Komisariatu Policji w Ślesinie uratowali mężczyznę, który próbował powiesić się na kablu elektrycznym. 18 grudnia policjanci podczas popołudniowej służby, otrzymali o 19.55 zgłoszenie od oficera dyżurnego, że w jednej z miejscowości położonej w gminie Ślesin, 36-letni mężczyzna chce odebrać sobie życie. – Przy takich zgłoszeniach liczy się...Niezależny Portal Gminy Ślesin 231 razy przeczytano