Przegląd Koniński

Dwa nowe radiowozy oznakowane zostały przekazane do użytku policjantom z komisariatów w Ślesinie i Rychwale. W ich zakupie miały udział samorządy gmin Ślesin, Skulsk, Rychwał, Rzgów i Grodziec.

Wczoraj o godzinie 09.00 przed Komisariatem Policji w Ślesinie i o 10.00 przed Komisariatem Policji w Rychwale odbyły się uroczystości, podczas których przekazane zostały dwa oznakowane radiowozy marki Toyota Corolla.
– Dzięki przychylności burmistrzów, wójtów i rad gmin możliwe jest wyposażenie policjantów w nowoczesne hybrydowe pojazdy, a to dlatego, że został one zakupione w systemie 50/50, czyli połowę kwoty zapłaciły samorządy gmin, a połowę pokrył budżet policji – informuje Sebastian Wiśniewski, rzecznik prasowy KMP w Koninie.

przegląd

Kluczyki do radiowozu, który będzie przemierzał ulice gminy Ślesin i Skulsk, zostały przekazane na ręce zastępcy komendanta miejskiego policji w Koninie, podkom. Pawła Szafrańskiego i komendanta komisariatu policji w Ślesinie asp. szt. Mariusza Zielińskiego przez burmistrza Ślesina Mariusza Zaborowskiego oraz sekretarza gminy Skulsk Jarosław Goińskiego. Drugi oznakowany pojazd, będzie codziennie widoczny na ulicach gminy Rychwał, Rzgów i Grodziec. Kluczyki do tego radiowozu przekazane zostały na ręce komendanta miejskiego policji w Koninie mł. insp. Mariusza Jaworskiego oraz komendanta komisariatu policji w Rychwale podinsp. Waldemara Adamczyka przez burmistrza Rychwała Stefana Dziamarę oraz wójta Rzgowa Grzegorza Matuszaka i wójta Grodżca Mariusza Woźniaka.

Źródło: Przegląd Koniński

https://i0.wp.com/slesin.smarthost.pl/wp-content/uploads/2021/07/pobrane.png?fit=185%2C273&ssl=1https://i0.wp.com/slesin.smarthost.pl/wp-content/uploads/2021/07/pobrane.png?resize=150%2C150&ssl=1slesinKronika policyjnaPrzegląd Koniński Dwa nowe radiowozy oznakowane zostały przekazane do użytku policjantom z komisariatów w Ślesinie i Rychwale. W ich zakupie miały udział samorządy gmin Ślesin, Skulsk, Rychwał, Rzgów i Grodziec. Wczoraj o godzinie 09.00 przed Komisariatem Policji w Ślesinie i o 10.00 przed Komisariatem Policji w Rychwale odbyły się uroczystości, podczas...Niezależny Portal Gminy Ślesin 194 razy przeczytano