Przegląd Koniński

Cały czas prowadzone są prace na moście w ciągu ulicy Bernardynka w północnej części Konina. Kiedy możemy spodziewać się otwarcia? Zgodnie z pierwotnym harmonogramem miał to być wrzesień, potem listopad, a teraz?

Na temat tej inwestycji rozmawialiśmy na początku grudnia z wiceprezydentem Pawłem Adamowem.
– Myślę, że na pewno most będzie oddany w tym roku – mówi. – Natomiast jeśli będą przesunięcia to my też będziemy naliczać kary umowne.

Jak stwierdza zastępca prezydenta Konina, na razie nie jest w stanie podać konkretnej daty.
– Ale w tym roku na pewno Bernardynka będzie oddana. Uważam, że to będzie i tak optymistyczne zakończenie tej inwestycji biorąc pod uwagę to, co się dzisiaj dzieje na rynku wykonawczym – dodaje Paweł Adamów.

Tekst: Marcin Szafrański – Przegląd Koniński

https://i0.wp.com/slesin.smarthost.pl/wp-content/uploads/2021/07/pobrane.png?fit=185%2C273&ssl=1https://i0.wp.com/slesin.smarthost.pl/wp-content/uploads/2021/07/pobrane.png?resize=150%2C150&ssl=1slesinInformacjePrzegląd Koniński Cały czas prowadzone są prace na moście w ciągu ulicy Bernardynka w północnej części Konina. Kiedy możemy spodziewać się otwarcia? Zgodnie z pierwotnym harmonogramem miał to być wrzesień, potem listopad, a teraz? Na temat tej inwestycji rozmawialiśmy na początku grudnia z wiceprezydentem Pawłem Adamowem. – Myślę, że na pewno...Niezależny Portal Gminy Ślesin 451 razy przeczytano