Na przełomie listopada i grudnia br. ukazała się powieść pt. „Królowa”. Główny wątek książki rozgrywa się na terenie gminy Ślesin między innymi w Licheniu, we wsi Wygoda, Niedźwiady Wielkie, Małe w Grąblinie oraz w Ignacewie.  Akcja dzieje się w okresie Powstania Styczniowego, w tle zaś przewijają się wspomnienia związane z objawieniami maryjnymi, które miały miejsce w Grąblinie trzynaście lat wcześniej. Książka jest przygodowa i niektóre postacie i zdarzenia w niej występujące są prawdziwe.  


Drogi czytelniku być może dopatrzysz się na stronach powieści informacji o swoich przodkach. Dla tych co lubią przygodę, sensacyjne wątki, chcą wczuć się w atmosferę tamtych trudnych czasów, to dobra lektura do poduszki na długie zimowe wieczory i nie tylko.

Poleca autor: Maciej Sobczak
autor pochodzi i mieszka w gminie Ślesin

slesinInformacjeNa przełomie listopada i grudnia br. ukazała się powieść pt. 'Królowa'. Główny wątek książki rozgrywa się na terenie gminy Ślesin między innymi w Licheniu, we wsi Wygoda, Niedźwiady Wielkie, Małe w Grąblinie oraz w Ignacewie.  Akcja dzieje się w okresie Powstania Styczniowego, w tle zaś przewijają się wspomnienia związane z...Niezależny Portal Gminy Ślesin 157 razy przeczytano