LKS Ślesin

Popularne ,,skicioki” na półmetku zmagań w konińskiej lidze okręgowej uplasowali się na 12 miejscu. Na ten wynik złożyły się 4 wygrane, 2 remisy oraz 7 porażek notując przy tym 19 strzelonych i 29 straconych bramek. Nie są to wyniki jakie zakładała sobie drużyna oraz zarząd klubu przed rozpoczęciem rywalizacji.

W większości spotkań to drużyna ze Ślesina chciała kontrolować przebieg zdarzeń na boisku oraz przejmować inicjatywę, jednak często narażała się na kontry i dobrze zorganizowaną grę przeciwników, która nie pozwalała na zdobycie większej ilości punktów. Zawodnicy i trener mają świadomość, że dysponujemy dobrą kadrą, lecz jako drużyna popełniliśmy zbyt dużo szkolnych błędów prowadzących do utraty bramek.

Przypominam, że jesteśmy beniaminkiem i być może brak doświadczenia sprawił, iż tą rundę nie do końca możemy zaliczyć do udanych. Trener oraz piłkarze mają przerwę zimową do 10 stycznia 2022r. Nie pozostaje Nam nic innego tylko ciężko pracować w okresie przygotowawczym, aby należycie podjąć zmagania w drugiej części sezonu oraz udowodnić, że wyniki w rundzie jesiennej nie oddają naszego miejsca w tabeli. Drużyna będzie trenować na obiektach: hotel Atut w Licheniu oraz na hali gimnastycznej w Ślesinie.

https://www.facebook.com/lksslesin/

slesinPiłka nożnaLKS Ślesin Popularne ,,skicioki” na półmetku zmagań w konińskiej lidze okręgowej uplasowali się na 12 miejscu. Na ten wynik złożyły się 4 wygrane, 2 remisy oraz 7 porażek notując przy tym 19 strzelonych i 29 straconych bramek. Nie są to wyniki jakie zakładała sobie drużyna oraz zarząd klubu przed rozpoczęciem...Niezależny Portal Gminy Ślesin 89 razy przeczytano