facebook.com/mgokslesin

W dniu 29 października w Sali Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Ślesinie odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Konińskiego. W zawodach udział wzięło 15 drużyn w czteroosobowych składach. Mistrzostwa rozegrane zostały w trzech kategoriach wiekowych, w Igrzyskach dzieci zagrali zawodnicy z roczników 2009 i młodsi, w Igrzyskach Młodzieży roczniki 2008-2007 oraz Licealiada młodzież z szkół ponadpodstawowych.


W mistrzostwach zagrały szkoły z Kawnic, Starego Miasta, Brzeźna, Smólnika, Kazimierza Biskupiego, Żychlina oraz szkoły z naszej Gminy z Lichenia Starego, Ostrowąża i Ślesina.

W Igrzyskach Dzieci rewelacyjnie zagrali zawodnicy z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ślesinie w składzie: Piotr Antczak, Ada Chojnacka, Michał Marcinkowski, Natalia Dorywalska i Julia Łapot. Drużyna ze Ślesina zajęła zdecydowanie pierwsze miejsce oddając tylko jeden mały punkt tym samym awansując do rozgrywek Wojewódzkich. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna z Szkoły Podstawowej w Brzeźnie, a na trzecim drużyna ze Szkoły Podstawowej w Starym Mieście.

http://www.chessarbiter.com/…/tdr_3979/results.html…
W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej pierwsze miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Starym Mieście, drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Brzeźnie. Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ślesinie, która grała w składzie: Aleksandra Nussynblat, Maciej Badič, Oliwia Naworska i Amelia Lewandowska.

http://www.chessarbiter.com/…/tdr_3980/results.html…
Natomiast w mistrzostwach szkół ponadpodstawowych do turnieju zgłosiła się tylko jedna drużyna i zagrała ona w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.

slesinSzachyfacebook.com/mgokslesin W dniu 29 października w Sali Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Ślesinie odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Konińskiego. W zawodach udział wzięło 15 drużyn w czteroosobowych składach. Mistrzostwa rozegrane zostały w trzech kategoriach wiekowych, w Igrzyskach dzieci zagrali zawodnicy z roczników 2009 i młodsi, w Igrzyskach Młodzieży roczniki 2008-2007 oraz...Niezależny Portal Gminy Ślesin 102 razy przeczytano