Jak podaje portal wtk.pl (za portalem lm.pl), w poniedziałkowy poranek pomiędzy czterema osobami doszło do awantury, która następnie przerodziła się w bójkę. Cała sytuacja miała miejsce w Kijowcu (powiat koniński).

W zdarzeniu, do którego doszło około godziny 9:00, a które miało być wynikiem wcześniejszych nieporozumień, uczestniczyli 36-letni mężczyzna, który jest mieszkańcem powiatu konińskiego oraz małżeństwo w wieku 45 i 47 lat, jak również ich 24-letni syn. 36-latek był okładany pięściami i kopany.

Rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Koninie, asp. Sebastian Wiśniewski przekazał, że na skutek pobicia 36-latek trafił do szpitala z ogólnymi urazami ciała oraz urazami głowy. Pozostałe osoby, które brały udział w bójce trafiły do aresztu, ale do tej pory nie usłyszały zarzutów.

konin24.info

slesinKronika policyjnaJak podaje portal wtk.pl (za portalem lm.pl), w poniedziałkowy poranek pomiędzy czterema osobami doszło do awantury, która następnie przerodziła się w bójkę. Cała sytuacja miała miejsce w Kijowcu (powiat koniński). W zdarzeniu, do którego doszło około godziny 9:00, a które miało być wynikiem wcześniejszych nieporozumień, uczestniczyli 36-letni mężczyzna, który jest...Niezależny Portal Gminy Ślesin 301 razy przeczytano