LM.pl

Po 10 tys. zł dla czterech gmin powiatu konińskiego. Radni jednogłośnie zdecydowali o wsparciu finansowym jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych.

Podczas dzisiejszej sesji Rady Powiatu Konińskiego wsparli finansowo gminy: Ślesin, Skulsk, Kramsk i Wilczyn. Dzięki wsparciu rajców, każda z nich otrzyma po 10 tys. zł na termomodernizację i zadania związane z funkcjonowaniem jednostek OSP. Będzie to m.in. ocieplenie dachu budynku garażu OSP w Ślesinie i termomodernizacja przez ocieplenie ścian Świetlicy Wiejskiej w Popielewie, gm. Skulsk.

lm.pl
LM.pl

Radni przyjęli również uchwałę w sprawie stawek opłat za usuwanie pojazdów z drogi i ich przechowywanie na parkingu, a także uchwalili Powiatowy Program Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie na lata 2021-27.

Tekst: Aleksandra Braciszewska-Benkahla – LM.pl

slesinPowiat konińskiLM.pl Po 10 tys. zł dla czterech gmin powiatu konińskiego. Radni jednogłośnie zdecydowali o wsparciu finansowym jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. Podczas dzisiejszej sesji Rady Powiatu Konińskiego wsparli finansowo gminy: Ślesin, Skulsk, Kramsk i Wilczyn. Dzięki wsparciu rajców, każda z nich otrzyma po 10 tys. zł na termomodernizację i zadania związane z...Niezależny Portal Gminy Ślesin 81 razy przeczytano