24 października siedmioro szachistów z naszego klubu wybrała się do Trzcianki na XI Międzynarodowy Memoriał Szachowy Ferdynanda Dziedzica. W tym roku z memoriale zagrało 154 zawodników w tym wielu utytułowanych. Turniej rozegrany został na dystansie 9 rund tempem 10 minut na zawodnika plus 5 sekund za wykonane posunięcie.

Klasyfikacja generalna:
Mikołaj zdobył nagrodę rzeczową w klasyfikacji junior młodszy za zajęcie 10 miejsca.
klasyfikacja junior młodszy:

slesinSzachyM-GOK 'Gambit' Ślesin 24 października siedmioro szachistów z naszego klubu wybrała się do Trzcianki na XI Międzynarodowy Memoriał Szachowy Ferdynanda Dziedzica. W tym roku z memoriale zagrało 154 zawodników w tym wielu utytułowanych. Turniej rozegrany został na dystansie 9 rund tempem 10 minut na zawodnika plus 5 sekund za wykonane...Niezależny Portal Gminy Ślesin 151 razy przeczytano