22 października po raz kolejny nasi szachiści wybrali się do Konina na drugi turniej z cyklu Grand Prix Klubu TS-R Hetman Konin.

Nasz klub reprezentowała grupa dziesięcioro szachistów: Dominik Melerowicz, Robert Majdecki, Alan Kopczyński, Tymoteusz Łachacz, Julia Kowalska, Witold Łachacz, Anna Bębenek, Mikołaj Majdecki, Natalia Dorywalska i Julia Łapot. Drugi turniej rozegrany został na dystansie 7 rund tempem 7 minut na zawodnika plus 3 sekundy za wykonane posunięcie.

Z naszego klubu po raz kolejny na najwyższym stopniu podium stanął 🥇Dominik Melerowicz tym samym dokładając maksymalną liczbę punktów w klasyfikacji grand prix. Drugie miejsce zajęła 🥈Małgorzata Steczek z TS-R Hetman Konin, a trzecie 🥉Sławomir Smagalski również z TS-R Hetman Konin.

slesinSzachyM-GOK 'Gambit' Ślesin 22 października po raz kolejny nasi szachiści wybrali się do Konina na drugi turniej z cyklu Grand Prix Klubu TS-R Hetman Konin. Nasz klub reprezentowała grupa dziesięcioro szachistów: Dominik Melerowicz, Robert Majdecki, Alan Kopczyński, Tymoteusz Łachacz, Julia Kowalska, Witold Łachacz, Anna Bębenek, Mikołaj Majdecki, Natalia Dorywalska i Julia...Niezależny Portal Gminy Ślesin 89 razy przeczytano