W grupie do lat 9 grało 23 zawodników z naszego klubu najlepiej zaprezentował się 🏆🥈Mikołaj Majdecki zajmując drugie miejsce zdobywając 5,5 punktu. W tej samej grupie siódme miejsce z dorobkiem 4 punktów zajął Michał Przybylski. Michał w Łodzi rozegrał swój najlepszy turniej, a przede wszystkim uwierzył w swoje możliwości.

Natomiast w grupie do lat 14 grało 31 zawodników z naszego klubu najlepiej zaprezentował się Witold Łachacz, który świetnie wszedł w turniej i mógł powalczyć o podium. Niestety w dwóch ostatnich rundach zabrakło trochę szczęścia i ostatecznie Witek zajął miejsce dziesiąte.

W tej grupie zagrali jeszcze: Amelia Lewandowska – 12 miejsce, Julia Łapot – 18 miejsce, Aleksandra Nussynblat – 20 miejsce, Tymoteusz Łachacz – 22 miejsce i Natalia Dorywalska – 24 miejsce.

Wyniki grupa do lat 9
Wyniki grupa do lat 14

slesinSzachyhttps://www.facebook.com/mgokslesin 9 października nasi juniorzy wzięli udział w Otwartych Mistrzostwach ZSET w Łodzi. Mistrzostwa rozegrane zostały na dystansie 7 rund tempem 10 minut na zawodnika plus 2 sekundy na wykonane posunięcie. Nasi szachiści grali w dwóch grupach wiekowych do lat 9 i do lat 14. W grupie do lat 9...Niezależny Portal Gminy Ślesin 138 razy przeczytano