Turniej rozegrany został tempem szachów klasycznych w czterech grupach rankingowy.
W grupie A (rankingi 1800 i wyżej) pierwsze miejsce zajął 🥇Dominik Melerowicz z klubu M-GOK Gambit Ślesin, drugie miejsce zajął 🥈Bartosz Grabowski również z klubu M-GOK Gambit Ślesin (Bartosz w turnieju uzyskała częściową normę na I kategorię💪), trzecie miejsce zajął 🥉Alan Jagodziński z klubu LKS Chrobry Gniezno.
W grupie B (ranking 1600) pierwsze miejsce zajął 🥇Tymoteusz Łachacz z klubu M-GOK Gambit Ślesin (Tymoteusz wyrobił normą na II kategorię), drugie miejsce zajął 🥈Piotr Zawadzki z klubu KTS Kalisz, a trzecie miejsce zajął 🥉Piotr Szulc z klubu UKS OPP Toruń.
W grupie C (ranking 1400) wszystkie miejsca na podium należały do zawodników klubu M-GOK Gambit Ślesin. Pierwsze miejsce zajął 🥇Piotr Antczak, który zdobył komplet punktów (Piotrek uzyskał normę na III kategorię), drugie miejsce zajęła 🥈Ada Chojnacka, a trzecie 🥉Mateusz Rybacki.
W grupę D (rankingi 1000-1250) zdominowali zawodnicy z klubu UKS Wrzesińska Akademia Szachowa.

Pierwsze miejsce zajął 🥇Igor Wardęski, drugie miejsce 🥈Piotr Olejniczak, a trzecie 🥉Jan Bolewicz, wszyscy uzyskali normę na IV kategorię. W tej grupie normę na V kategorię uzyskał jeszcze Antoni Szczygielski również z klubu UKS Wrzesińska Akademia Szachowa. Brawa dla zwycięzców i zawodników, którzy uzyskali normy na wyższe kategorię szachowe. Dziękujmy raz jeszcze wszystkim za udział w turnieju i tym samym wsparcie szczytnego celu.

slesinSzachyhttps://www.facebook.com/mgokslesin W dniach 25-26 września w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury rozegrany został Charytatywny Turniej Klasyfikacyjny. Turniej zorganizowany został aby wesprzeć zbiórkę pieniędzy na operację mieszkanki naszej gminy 14 letnią Olę. Cała kwota z wpisowego 2040 zł plus 20 euro została przekazana do puszki na Jarmarku Ochweśnickim. Turniej rozegrany został tempem szachów klasycznych...Niezależny Portal Gminy Ślesin 249 razy przeczytano