facebook.com/mgokslesin

W dniach 8-17 sierpnia grupa naszych szachistów tradycyjnie wzięła udział w XXI Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół w Dąbkach. Nasi szachiści od lat wyjeżdżają na wakacje z szachami, w których mają możliwość grania w turnieju i spędzenie aktywnie czasu wolnego.

Przede wszystkim wyjazd ten ma na celu integracji młodszych i starszych szachistów z naszego klubu. Turniej ten idealnie się do tego nadaje ponieważ rundy rozgrywane są tylko od rana, a popołudniu jest czas wolny. Czas wolny nie oznacza nudy, spędzamy go na plaży, kąpieli w morzu lub parku wodnym, zwiedzaniu, grach w siatkówkę, koszykówkę, piłkę nożną, tenisa stołowego, bilard i wielu innych atrakcji w zależności od pogody.

Jeżeli chodzi o trofea to w tym roku

🥇🏆Alan Kopczyński i 🥇🏆Julia Kowalska wywalczyli złote medale,

🥈🏆Małgorzata Wrońska srebrny medal,

a 🥉🏆Izabela Kurzydowska i 🥉🏆Aleksandra Nussynblat brązowe medale.

Ponadto normy na wyższe kategorie wyrobili: Aleksandra Nussynblat, Izabela Kurzydłowska i Witold Łachacz norma na III kategorię, Julia Łapot norma na IV kategorię.

slesinSzachyfacebook.com/mgokslesin W dniach 8-17 sierpnia grupa naszych szachistów tradycyjnie wzięła udział w XXI Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół w Dąbkach. Nasi szachiści od lat wyjeżdżają na wakacje z szachami, w których mają możliwość grania w turnieju i spędzenie aktywnie czasu wolnego. Przede wszystkim wyjazd ten ma na celu integracji młodszych i starszych...Niezależny Portal Gminy Ślesin 113 razy przeczytano