lm.pl
LM.pl

Piłkarskie emocje na ślesińskiej plaży? Czemu nie! Od piątku przez najbliższy miesiąc przy budynku OSiR-u działa Strefa Kibica. W wakacje będzie tam też plenerowe kino.

Mecz otwarcia Euro2020 zainaugurował działalność Ślesińskiej Strefy Kibica, którą Gmina Ślesin uruchomiła wspólnie z przedsiębiorcami Plaży Towarzyskiej.

– Mamy świadomość jak wielu kibiców lubi oglądać mecze i zależało nam na tym, żeby wspólnie posiedzieć na naszej ślesińskiej plaży – mówi burmistrz Mariusz Zaborowski.

LM.pl

Transmitowane będą wszystkie mecze, ale największa frekwencja przewidywana jest na meczach polskiej reprezentacji.

– W najbliższy poniedziałek zapraszamy całe rodziny – mówi Marek Ejma, ślesiński radny i współorganizator strefy. – To jest wyjątkowe miejsce. Jest klimat, plaża, jezioro. Byliśmy zamknięci jakiś czas i teraz to takie pierwsze spotkanie. Pomyśleliśmy o tym telebimie, żeby ludzie zaczęli wychodzić w końcu z domu i wspólnie kibicować – dodaje.

Najbliższy mecz biało-czerwonych już 14 czerwca o godz. 18.00. Piłka nożna to jednak nie wszystko. W dni, kiedy transmisji z Euro2020 nie będzie, na plaży również będzie się sporo działo.

– Planujemy trzy seanse filmowe. Pewnie będzie jakaś komedia, romans i jakaś niespodzianka, może w piłkarskim klimacie. Temat jest świeży i załatwiamy formalności, ale po weekendzie podamy informację o tytułach – mówi Marek Ejma.

Plenerowe kino najprawdopodobniej ruszy od lipca.

Tekst: Aleksandra Braciszewska – Benkahla – LM.pl

slesinPiłka nożnaLM.pl Piłkarskie emocje na ślesińskiej plaży? Czemu nie! Od piątku przez najbliższy miesiąc przy budynku OSiR-u działa Strefa Kibica. W wakacje będzie tam też plenerowe kino. Mecz otwarcia Euro2020 zainaugurował działalność Ślesińskiej Strefy Kibica, którą Gmina Ślesin uruchomiła wspólnie z przedsiębiorcami Plaży Towarzyskiej. - Mamy świadomość jak wielu kibiców lubi oglądać mecze...Niezależny Portal Gminy Ślesin 93 razy przeczytano