LKS Ślesin

W weekend 21-23.05 swoje pierwsze 3-dniowe granie zaliczyli chłopcy z rocznika 2012. W Rybniku zameldowały się 24 zespoły z Polski i Czech, w tym nasza drużyna.


Dwa dni grania, 13 spotkań i ponad cztery godziny spędzone na boisku. Wszystko na bardzo wysokim poziomie zarówno sportowym jak i organizacyjnym. W turnieju przyszło nam się mierzyć min. z takimi zespołami jak: Górnik Zabrze, GKS Katowice, FK Pribram, Polonia Warszawa i wiele innych.


Ogromne doświadczenie, moc wrażeń i super czas na integracje dla najmłodszych!
Dodatkowo każdy zawodnik został sprawdzony pod kątem motorycznym przez MaxSpeed – testy sprawnościowe ! Była to dodatkowa atrakcja dla zawodników, którzy ambitnie podchodzili do każdego pomiaru.


Dziękujemy Pro-Turnieje za zaproszenie i czekamy już na kolejne zmagania. Tym razem w Bełchatowie 06.06.2021r na Ekstraklasowym stadionie GKS-u Bełchatów odbędzie się kolejne piłkarskie święto dla U9.

slesinPiłka nożnaLKS Ślesin W weekend 21-23.05 swoje pierwsze 3-dniowe granie zaliczyli chłopcy z rocznika 2012. W Rybniku zameldowały się 24 zespoły z Polski i Czech, w tym nasza drużyna. Dwa dni grania, 13 spotkań i ponad cztery godziny spędzone na boisku. Wszystko na bardzo wysokim poziomie zarówno sportowym jak i organizacyjnym. W...Niezależny Portal Gminy Ślesin 89 razy przeczytano