LKS Ślesin

LKS ŚLESIN – OLIMPIA KOŁO 9:2
W dniu wczorajszym drużyna orlika młodszego podejmowała na własnym boisku zespół Olimpii Koło. Mecz do czasu wyglądał bardzo wyrównanie, jednak z minuty na minutę zawodnicy czuli się coraz pewniej. Drużyna dominowała na boisku, tworzyła piękne akcje zespołowe i indywidualne, niejednokrotnie mijając kilku zawodników Kolan. Goście także mieli swoje okazje z kontrataku, jednak świetna dyspozycja Janka sprawiała, że w sytuacji sam na sam wychodził jako zwycięzca.

Cały zespół zagrał świetne spotkanie i każdemu należą się wielkie brawa.

Skład : Prus Wiktor (C), Lewandowski Jan,(br), Pawlak Mateusz, Dąbek Maciej, Chaładaj Felicjan, Klazura Adrian, Gołaszewski Maksymilian, Kraczyński Tymoteusz, Gaj Dawid, Gaj Patryk, Ściński Wiktor, Szczęsny Igor.

facebook.com/lksslesin/

slesinPiłka nożnaLKS Ślesin LKS ŚLESIN - OLIMPIA KOŁO 9:2W dniu wczorajszym drużyna orlika młodszego podejmowała na własnym boisku zespół Olimpii Koło. Mecz do czasu wyglądał bardzo wyrównanie, jednak z minuty na minutę zawodnicy czuli się coraz pewniej. Drużyna dominowała na boisku, tworzyła piękne akcje zespołowe i indywidualne, niejednokrotnie mijając kilku zawodników...Niezależny Portal Gminy Ślesin 103 razy przeczytano